Корзина
436 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380633815672
+380939870913
Интернет-магазин "Ксюша"

Полипропилен для водоснабжения и отопления ROZMA (Украина)

23.03.16

    ТОВ «Розма» - успішний сучасний виробничий комплекс, основним напрямком якого є виробництво поліпропіленових систем для опалення та водопостачання. Починаючи з виробництва гумово-взуттєвих і лакофарбових виробів, в 2003 році підприємство освоїло виробництво полімерних труб, і вже в наступному році «Розма» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». У 2013 році підприємство освоїло виробництво сталевих панельних радіаторів.

    Сьогодні «Розма» - це бренд, який відповідає сучасним вимогам якості, надійності і широким потребам споживачів. Сьогодні «Розма» спеціалізується на виготовленні полімерних труб і фітингів, а також ряду гумотехнічних виробів. Цех з виробництва поліпропіленових труб складається з 5-ти екструзійних ліній з потужністю переробки 220кг. поліпропілену на годину кожна, що в цілому становить понад 6000 тонн поліпропілену в рік.

     При виробництві продукції «Розма» використовує лише високоякісну первинну сировину відомих марок без сторонніх домішок (в тому числі крейди). Термопластавтомат «DEMAG» для виробництва фітингів Для виробництва фітингів на заводі працює 20 термопластавтоматів таких відомих виробників як «Demag» і «Haitian». Це забезпечує можливість виробляти фітинги всіх популярних діаметрів.