


Хочеш освоїти захоплююче мистецтво миловаріння і створити яскраве запашне мило? Тоді цей набір для тебе!
Набір містить:
- мильну основу,
- ароматизоване масло,
- барвники,
- пластикову фігурну формочку,
- пластикові стаканчики,
- пластикову ложечку,
- дерев'яний шпатель
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Зірка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид творчества | Мыловарение, бомбочки для ванн |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 15 см |
| Высота | 6 см |
| Состояние | Новое |