






Сумка-рюкзак Kite Kids HK24-2620 виконана із міцного поліестеру. Чарівна сумочка для дошкільнят – стильний аксесуар, у якому зберігатимуться найважливіші дитячі скарби. Модель має привабливий емоційний дизайн в популярній дитячій ліцензії Hello Kitty. Зручна конструкція та легка вага дозволять малюкам створювати приголомшливі образи та завжди тримати при собі улюблені речі. За допомогою знімної лямки сумочка трансформується в рюкзачок. Це не просто аксесуар, це частинка мрійливого світу вашої дитини: з нею повсякденні справи будуть цікавішими, а гардероб – яскравішим.
Бездоганна європейська якість: надійні матеріали та фурнітура чудово витримують високу дитячу активність. Блискавки працюють плавно, текстиль – легкий та міцний.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Персонажи | Hello Kitty |
| Количество отделений | 1 |
| Объем | 1.2 л |
| Ширина | 15 см |
| Высота | 16.5 см |
| Глубина | 5 см |
| Вес | 105 г |
| Состояние | Новое |