









Дошкільний рюкзак Kite Kids K25-2737XXS-1 створений для малюків віком від 2 до 5 років. Його чарівний дизайн зацікавлює малечу різноманіттям цікавих деталей. Спинка з м’якенькою сіточкою і анатомічні лямки лагідно огортають дитину комфортом. А оригінальна м’яка ручка зручно лягає в дитячу долоньку. Оздоблення із гармонійними кольорами й різноманітними текстурами допомагає розвивати моторику та уяву дитини. Об'ємний декор цікаво розглядати, досліджувати та гратися з ним.
Рюкзак такий зручний та легенький, що малюк навіть не відчуватиме його на плечах. Такий затишний і зручний, що його хочеться брати з собою всюди – у садочок, на прогулянку чи в гості.
Виготовлений з міцних матеріалів, він витримає будь-які дитячі пригоди. Блискавки працюють плавно, текстиль легкий і міцний, декор якісний. Маленький рюкзачок для великих пригод!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 23 см |
| Глубина | 10 см |
| Вес | 320 г |
| Объем | 5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Малый |
| Особенности | Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |