
Рюкзак GO24-162L-1 – супермістка модель для школи, університету та міста. Він має 3 основні відділення, зручні кишені, стильний дизайн та відмінну якість. Трендовий рюкзак рекомендований для дорослих та підлітків від 13 років (зростом від 145 до 175 см). Ідеальний варіант для активної людини з масою захоплень.
Це практична та добротна модель, яка може бути і шкільним рюкзаком для старшокласника, і рюкзаком для поїздок, подорожей чи прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний: цей рюкзак стане вірним супутником і частиною стилю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 44 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 18 см |
| Вес | 644 г |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |