





Дошкільний рюкзак Kite Kids TF24-534XS виконаний з міцного поліестеру. Легкий, компактний і місткий рюкзак для малюків від 4 до 7 років. Найкраща модель для підготовчих занять і секцій. Незамінний в якості другого позашкільного рюкзачка для першокласників.
Ефектний дизайн в ліцензії Transformers привертає увагу і піднімає настрій.
Відмінна місткість і наявність різних кишеньок дозволять дитині акуратно розмістити в ньому все необхідне: від пляшечки з водою до улюбленої іграшки.
Бездоганна якість: надійні матеріали та фурнітура готові до активного використання і веселих ігор. Блискавки працюють плавно, текстиль – легенький та міцний, декор опрацьований до дрібниць. Рюкзак довго зберігає первинний вигляд, не тьмяніє і не вигоряє на сонці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Персонажи | Transformers |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Синий |
| Объем | 7 л |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 10 см |
| Вес | 226 г |
| Состояние | Новое |