








Шкільний рюкзак Kite K24-727L-1 виконаний з міцного поліестеру. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт та сприяє підтримці правильної постави. Унікальна модель з інноваційною спинкою Anti Gravity System (AGS). Рюкзак пружинить під час ходьби, подібно до принципу роботи пневмопідвіски у машині: вага вмісту рюкзака відчувається на 25% легшою. Сприяє підтримці правильної постави та відчутно знижує втому. Особливо актуально для школярів та студентів, які носять з собою велику кількість підручників.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я і Ергономіки IGR. Рекомендована для підлітків від 12 років та дорослих, зростом від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
До рюкзака ідеально підходить пенал K24-642-10. Зберіть ефектний капсульний комплект!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 17 см |
| Вес | 915 г |
| Объем | 17 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |