









Рюкзак Kite RM25-2597L — модель для тих, хто вимагає максимуму від свого наплічника.
У вашому розпорядженні 2 великі відділення та ціла купа зручних кишень, які допоможуть охайно систематизувати речі. Дизайн гармонійно поєднує різні текстури та стильні декоративні елементи, створюючи сучасний і оригінальний візуал. Рюкзак зручний, модний, функціональний — саме те, що потрібно!
Ергономічна дихаюча спинка щільно прилягає до спини, рівномірно розподіляючи навантаження між усіма відділами хребта. Широкі S-подібні лямки в тандемі зі знімним нагрудним ременем м’яко збалансовують вагу вмісту рюкзака, щоб ви насолоджувалися легкістю та комфортом навіть під час тривалого носіння.
Матеріал стійкий до пошкоджень, витримує інтенсивне використання і довго зберігає свій вигляд. Кожен елемент — від блискавок до декору — продуманий та виконаний з увагою до деталей, щоб забезпечити не лише стильний вигляд, але й тривалу експлуатацію рюкзака. Модель пасуватиме підліткам та дорослим зростом від 145 см.
Дизайн у ліцензії Rick and Morty — це концентрація креативу, гумору та шалених пригод. Продукція з цими героями підкреслить вашу сміливість, почуття гумору та готовність до експериментів.
У подарунок до рюкзака – модний шнурок для мобільного телефона.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Серый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 16 см |
| Вес | 865 г |
| Объем | 24 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |