







Рюкзак Kite K25-949L-3 – поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі та у повсякденних справах. Модель рекомендована для підлітків віком від 12 років, на зріст від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
Стильний дизайн щодня підніматиме настрій для активних та натхненних шкільних буднів.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 44 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Глубина | 15 см |
| Вес | 740 г |
| Объем | 18.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |