









Шкільний рюкзак Kite DC25-727M — унікальна модель з інноваційною спинкою Anti Gravity System (AGS). Рюкзак пружинить під час ходьби, подібно до принципу роботи пневмопідвіски у машині: вага вмісту рюкзака відчувається на 25% легшою. Сприяє підтримці правильної постави та відчутно знижує втому. Особливо актуально для школярів, які носять з собою велику кількість підручників.
Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт та сприяє підтримці правильної постави.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я і Ергономіки IGR, адаптована під вікові та фізичні особливості школярів. Рекомендована для дітей віком від 9-12 років та зростом від 130 см.
Кріплення для борда допомагає звільнити руки та насолоджуватися максимальною свободою та легкістю. На них можна зафіксувати як дошку для катання, так і верхній одяг.
За допомогою бічних стяжок зручно регулювати об’єм рюкзака: збільшувати чи зменшувати його за потреби.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Рюкзак в ліцензії DC Batman вражає своїм атмосферним дизайном: темні кольори та контрастне лого виглядають стримано та з характером.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 1125 г |
| Объем | 17 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |