






Рюкзак Kite HP24-949M виконаний з міцного поліестеру. Рюкзак поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі та у повсякденних справах. Трендовий рюкзак ефектно доповнить стиль, подарує відчуття легкості та комфорту. Модель рекомендована для дітей віком від 9-12 років, на зріст від 130 см. Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Рюкзак ідеально поєднується з пеналом Kite HP24-642 в ліцензії Harry Potter. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект. Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 41 см |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 11 см |
| Вес | 675 г |
| Объем | 12.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |