









Рюкзак Kite NS25-903L — трендовий молодіжний формат та зручна ергономічна конструкція. Модель порадує місткістю, комфортом та ефектним зовнішнім виглядом. Цей наплічник – неймовірно місткий, адже він має великий обсяг та вражаючу кількість кишень.
Модель ідеально підійде для тих, кому потрібно носити багато речей та для тих, хто любить, щоб усе зберігалося у бездоганному порядку. Поміститься усе та навіть трошки більше!
Модель рекомендована для підлітків від 12 – 17 років, а також – для дорослих. На зріст від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Стильний дизайн в ліцензії NASA щодня підніматиме настрій та даруватиме натхнення.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 44 см |
| Ширина | 31.5 см |
| Глубина | 14 см |
| Вес | 855 г |
| Объем | 26 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Большой |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |