









Рюкзак Kite NR25-8001M – рюкзак незамінний для школи, екскурсій, поїздок, прогулянок та дозвілля. Завдяки безлічі зручних відділень та кишеньок, кожна річ буде на своєму місці. Ортопедична конструкція подбає про комфорт та здоров'я спини. Продумана організація внутрішнього простору, приголомшлива місткість та трендовий дизайн. Втілення комфорту та бездоганної європейської якості.
Модель рекомендована для підлітків від 9-12 років, зростом від 130 см. Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Ефектний дизайн в трендовій ліцензії Naruto: ходити в школу разом з улюбленими персонажами та транслювати свої уподобання – те, що так люблять школярі!
Фішка цього рюкзака — нашивка з липучкою, яка дає можливість легко змінювати його дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, що дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
У Kite є величезний асортимент різних бейджів, трендових підвісок і брелоків. Хочеш новий образ? Просто змінюй аксесуари: вжух і рюкзак виглядає зовсім інакше! Будь оригінальним: створюй свій унікальний стиль кожного дня!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає та довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для мальчиков |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Серый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 17 см |
| Вес | 870 г |
| Объем | 29.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Большой |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |