

Каркасний рюкзак – ортопедична модель для дітей 6-8 років, виконана з міцного поліестеру. Класичний шкільний рюкзак для першокласників та учнів початкової школи, в якому традиційна форма бездоганно поєднується з сучасним дизайном.
Ця модель допоможе непосидам підтримувати порядок всередині рюкзака. Завдяки стійкому щільному каркасу, рюкзак завжди відмінно тримає форму. Стінки не мнуться і не прогинаються, а значить – зошити надійно захищені від пошкоджень. Каркасна форма допомагає дитині легше систематизувати речі та змалку привчатися до порядку.
Модель має сертифікат німецького Інституту Здоров'я та Ергономіки IGR. Рекомендована для дітей зростом 115 – 130 см.
Комфортна спинка, зручний функціонал і яскравий дизайн: зразкова модель для початкової школи допоможе дитині легко та швидко влитися в навчальний процес.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Для мальчиков |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Коричневый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 36 см |
| Ширина | 25 см |
| Глубина | 13 см |
| Вес | 900 г |
| Объем | 12 л |
| Размер | Малый |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |