








Ортопедичний шкільний рюкзак Kite HK25-1022M поєднує в собі трендовий дизайн і круту функціональність. Він неймовірно стильний та місткий. Має багато кишень для того, щоб кожний предмет був на своєму місці. Модель рекомендована для дітей зростом 130-145 см.
Завдяки продуманій організації простору, у ньому легко розміщувати усі необхідні речі для навчання, творчості та дозвілля. Кожен відділ має своє призначення та промаркований іконкою-підказкою, що робить пошук потрібного предмета простим і швидким.
Він не лише сучасно виглядає, але й забезпечує максимальний комфорт під час носіння, дбаючи про здоров'я спини дитини. Адже запатентована ортопедична спинка в поєднанні з анатомічними лямками та нагрудним ременем дозволяють збалансувати навантаження, рівномірно розподіливши його між усіма відділами хребта. Щоб дорога до школи була радісною, легкою та комфортною.
Фішка цього рюкзака — кишеня з липучкою, яка дає можливість легко змінювати дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, і це дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
У Kite є величезний асортимент різних бейджів, трендових підвісок і брелоків. Хочеш новий образ? Просто змінюй аксесуари: вжух і рюкзак виглядає зовсім інакше! Будь оригінальним: створюй свій унікальний стиль кожного дня!
Вражаюче фактурне оздоблення з об’ємними деталями, актуальний дизайн в популярній ліцензії Kuromi – щоб дитина почувалася у школі впевнено та щасливо, адже поруч – персонаж улюбленого мультфільму.
Приємний бонус від Kite. Разом з рюкзаком ви отримуєте стильний гаманець з карабіном, який можна носити як пристебнутим до рюкзака, так і окремо, як самостійний аксесуар.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
До цього рюкзака ідеально пасуватимуть пенал HK25-662-4 та сумка для взуття HK25-601M-4.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 12.5 см |
| Вес | 890 г |
| Персонажи | Hello Kitty |
| Объем | 13 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |