









http://ksusha.com.ua/g6239040-ryukzak-shkolnyj
Каркасний ортопедичний рюкзак Kite SP25-531M – унікальна модель «росте» разом з дитиною та буде довше радувати свого власника зручністю, функціональністю та якістю. Рюкзак прослужить учневі з 1 по 4 клас і подбає про збереження здорової постави.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я і Ергономіки IGR для школярів 6-10 років, зростом від 130 до 145 см.
Модель має стильну та сучасну форму. Ущільнена передня панель широко відкривається для зручного складання шкільного приладдя. Каркасна форма допомагає непосидам систематизувати речі та вже з першого класу привчає до порядку. Завдяки стійкому щільному коробу, рюкзак відмінно тримає форму. Стінки не мнуться та не прогинаються, а значить – зошити надійно захищені від пошкоджень.
Рюкзак дарує дитині відчуття комфорту, а батькам – спокій за те, що шкільний аксесуар дитини – якісний, надійний та безпечний. Кожна модель Kite проходить випробування на міцність матеріалів і зносостійкість фурнітури.
Захопливий дизайн в улюбленій ліцензії дітлахів Studio Pets щодня підніматиме настрій.
Приємний бонус від Kite. Разом з рюкзаком ви отримуєте стильний гаманець з карабіном, який можна носити як пристебнутим до рюкзака, так і окремо, як самостійний аксесуар.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
До рюкзака ідеально підходить пенал SP25-622-3 та сумка для взуття SP25-600M-2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 16 см |
| Вес | 1140 г |
| Объем | 16 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |