

Шкільний пенал Kite K24-643-1 виготовлений із міцного поліестеру. Він дуже стильний та практичний, у популярному підлітковому форматі. Для максимальної зручності та охайного зберігання канцелярії передбачено 2 відділення на блискавці: одне – основне (для ручок та олівців), друге – для канцелярських дрібниць. Незамінний помічник на уроках та дбайливий хранитель письмового приладдя стане улюбленим аксесуаром школяра. Серед яскравих переваг цієї моделі: компактний розмір, відмінна функціональність та стильний дизайн.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно та надійно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються із використанням на кожному уроці.
Трендовий дизайн підніматиме настрій на уроках та мотивуватиме вчитися із задоволенням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком K24-2578M-4 – створіть неперевершений шкільний лук.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Пенал-тубус |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 7 см |
| Высота | 4 см |
| Вес | 45 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | 5 |