







Дошкільний рюкзак Kite Kids HW25-538XXS – найлегша та найкомпактніша модель для малюків від 2 до 5 років.
Цей милий рюкзачок – ідеальний претендент на посаду першого аксесуара. Він практично невагомий та комфортно відчувається на плечах. Мініатюрна модель з чарівним оформленням – чудовий подарунок для крихітки, який малюк братиме з собою в дитячий садочок, в пісочницю та на прогулянки.
Яскравий дизайн з ефектним оздобленням для розвитку моторики: одночасно рюкзак та захоплююча іграшка. Гармонійні кольори та розмаїття фактур – розважають та розвивають, допомагаючи малюкові пізнавати навколишній світ.
Бездоганна європейська якість: надійні матеріали та фурнітура готові до активного використання та веселих ігор. Блискавки працюють плавно, текстиль – легкий та міцний, декор пропрацьований до дрібниць. Рюкзак довго зберігає первісний вигляд, не тьмяніє і не вигоряє на сонці.
Ефектний дизайн в ліцензії Hot Wheels дарує натхнення та піднімає настрій.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Черный |
| Объем | 3 л |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 19 см |
| Вес | 154 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Рюкзак дитячий Kite Kids Studio Pets SP25-538XXS |