







Рюкзак GO24-162M-1 – супермістка модель для школи та міста. Він має 3 основні відділення, зручні кишені, стильний дизайн та відмінну якість. Трендовий рюкзак рекомендований для дітей зростом від 130 - 145 см. Ідеальний варіант для активної дитини з масою захоплень.
Це практична та добротна модель, яка може бути і шкільним рюкзаком, і аксесуаром для поїздок, подорожей чи прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний: цей рюкзак стане вірним супутником і невід'ємною частиною стилю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 40.5 см |
| Ширина | 28.5 см |
| Глубина | 17.5 см |
| Вес | 606 г |
| Объем | 16.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Рюкзак GoPack Teens GO24-162M-6 |