


Шкільний пенал Kite NR25-642 – стильна, легенька та компактна модель, виконана з міцного поліестеру. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються з регулярним використанням на кожному уроці.
Стильний дизайн у сміливій та емоційній ліцензії Naruto даруватиме натхнення.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
Просмотреть весь ассортимент>>>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Пенал-тубус |
| Пол | Для мальчиков |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Длина | 19 см |
| Ширина | 7 см |
| Высота | 4 см |
| Вес | 30 г |