

Рюкзак GO25-178L-1 ідеально підійде для тінейджерів від 13 років та для активної та впевненої у собі молоді, (Рекомендований на зріст від 145 до 175 см). Унікальна модель «3-в-1» зі знімними гаманцями – неймовірно популярний та дуже зручний тренд. Їх можна носити окремо, чіпляти до одягу та до рюкзака. Це мега-стильно та зручно.
Практичні та модні аксесуари можна використовувати як стильний холдер для навушників, в якості ключниці, міні-косметички або гаманця. Разом із супер-містким рюкзаком вони створюють трендовий комплект, який стане феєричною окрасою повсякденного образу. З цією моделлю ви будете справжньою зіркою стрітстайлу!
Цей яскравий, багатофункціональний та незвичайний рюкзак особливо зручний для школярів та молодих людей, які люблять активно проводити свій вільний час.
Особливості рюкзака:
На що ще варто звернути увагу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 45 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 11.5 см |
| Вес | 720 г |
| Объем | 19 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | пудра |