









Рюкзак Kite K25-905M-2 — комфортний, стильний та неймовірно місткий. Трендовий дизайн з гармонійним оформленням підніматиме настрій, а оптимальна кількість кишень допоможе охайно зберігати канцелярію у бездоганному порядку. Про збереження здорової постави подбає ортопедична спинка з м'якими подушечками.
Модель рекомендована для підлітків віком від 9-12 років та зростом від 130 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Модний дизайн для тих, хто знає, що стиль важливий у всьому! Цей рюкзак стане твоїм надійним помічником у навчанні та ідеальним аксесуаром для яскравих буднів.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 13 см |
| Вес | 750 г |
| Объем | 19.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Рюкзак Kite Education teens K25-905M-1 |