







Дошкільний рюкзак Kite Kids K25-2728XS-1 у вигляді чарівного звірятка – це справжня знахідка для маленьких дослідників віком від 4 до 7 років! Його унікальний дизайн з об’ємними вушками, які можуть підніматися і складатися, створює захоплюючу ігрову атмосферу.
Як можна керувати вушками на рюкзаку? Дуже просто! Під лямками є м’які подушечки, натискаючи на які, потоки повітря по прихованих трубочках спрямовуються до вушок та підіймають їх. Відпустивши подушечку, ми опускаємо вушка. Це дуже легко та цікаво. А ще – для маленьких ручок корисно: м’язи кисті тренуються, що дуже важливо в підготовці до письма.
Інтерактивний рюкзачок стане невід’ємною частиною ігрового процесу, натхненням для кумедних історій та казкових пригод. Приємні кольори, грайливий дизайн та можливість взаємодії з ним перетворюють рюкзачок на справжнього друга, з яким хочеться гратися та розвиватися.
Модель підходить для додаткових позашкільних занять, секцій та інших активностей.
Рюкзак виготовлений з міцних матеріалів та оснащений надійною фурнітурою, що забезпечує довговічність та стійкість до активного використання. Блискавки працюють бездоганно, а текстиль легкий і водночас міцний, довго зберігає свій первісний вигляд.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Объем | 5 л |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 10 см |
| Вес | 234 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Рюкзак дитячий Kite Kids Good Dog K25-2728XS-2 |