









Рюкзак Kite K25-1020S-1 — трендова модель, для міських прогулянок та мандрівок. Це незамінний супутник у кожній пригоді, завдяки якому все важливе завжди буде під рукою.
Компактний розмір і неймовірна легкість роблять його практично непомітним на плечах, даруючи відчуття свободи. Мінімалістичний однотонний рюкзак пасуватиме до будь-якого аутфіту.
Модель бездоганно поєднує функціональність і естетику. Завдяки продуманому внутрішньому простору, всередині буде легко підтримувати порядок. Бічні кишені на блискавках надійно зберігають важливі речі, а лямка для кріплення на валізі дарує рукам свободу та додає зручності під час подорожей.
Зносостійка тканина забезпечує довговічність рюкзака, навіть під час активного щоденного використання. Високоякісна фурнітура працює плавно та надійно.
Рюкзак рекомендований для підлітків та дорослих зростом від 130 см.
В подарунок до рюкзака ви отримаєте модний шнурок для телефона.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і зносостійкість. Блискавки працюють надійно і плавно, а текстиль відмінно витримує щоденні навантаження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 34.5 см |
| Ширина | 26 см |
| Глубина | 12 см |
| Вес | 510 г |
| Объем | 11 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Малый |
| Размер (рост) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Рюкзак Kite Education teens K25-1020S-4 |