
Рюкзак GoPack GO25-186L-1 — це рюкзак, який говорить мовою стилю та комфорту. В його дизайні поєднується практичність і креативність. Текстурні вставки з м’якого вельвету додають оригінального акценту. Еластична декоративна шнурівка робить рюкзак по-особливому живим і сучасним. Плавні лінії та приємна текстура створюють образ, який запам’ятовується.
Це надійний та зручний рюкзак, який даруватиме відчуття легкості та впевненості. Він однаково добре виглядає у шаленому ритмі міста чи в розслабленій атмосфері уїк-енду.
Рекомендований для підлітків від 13 років та молоді, на зріст 145–175 см.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 15 см |
| Вес | 598 г |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |