








Рюкзак Kite ML25-8001L – рюкзак незамінний для школи та університету, екскурсій та поїздок, прогулянок та дозвілля. Завдяки безлічі зручних відділень та кишеньок, кожна річ буде на своєму місці. Ортопедична конструкція подбає про комфорт та здоров'я спини.
Продумана організація внутрішнього простору, приголомшлива місткість та трендовий дизайн. Втілення комфорту та бездоганної європейської якості.
Модель рекомендована для підлітків від 12 років та дорослих, зростом від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Ніжний і милий дизайн в ліцензії Molang – ідеальний вибір для тих, хто обожнює затишок і позитивні емоції.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає та довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Серый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 33 см |
| Глубина | 23 см |
| Вес | 870 г |
| Объем | 25.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |