







Цей рюкзак створений для дорослих та підлітків від 13 років (на зріст 145–175 см), тому він ідеально підходить для старшокласників, студентів або молодих людей, які цінують зручність і стиль у кожній деталі. Завдяки компактному, але місткому формату, модель з легкістю вміщає все необхідне для навчання, роботи чи повсякденного життя. Це рюкзак для тих, хто хоче, щоб кожен день був організованим, комфортним і стильним. Ідеальний вибір для навчання, роботи чи будь-яких інших активностей.
Особливості рюкзака:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для мальчиков |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 10 см |
| Вес | 518 г |
| Объем | 17 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |