









Рюкзак Kite HK25-8001M – рюкзак незамінний для школи, екскурсій, поїздок, прогулянок та дозвілля. Завдяки безлічі зручних відділень та кишеньок, кожна річ буде на своєму місці. Ортопедична конструкція подбає про комфорт та здоров'я спини. Продумана організація внутрішнього простору, приголомшлива місткість та трендовий дизайн. Втілення комфорту та бездоганної європейської якості.
Модель рекомендована для підлітків від 9-12 років, зростом від 130 см. Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Ефектний дизайн в трендовій ліцензії Kuromi – щоб бути наймоднішою в усій школі. Ходити в школу разом з улюбленими персонажами та транслювати свої уподобання – те, що так люблять школярі!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає та довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Белый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 17 см |
| Вес | 850 г |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |