







Рюкзак Kite Education teens Kuromi HK25-949M
Рюкзак Kite HK25-949M поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі та у повсякденних справах. Трендовий рюкзак ефектно доповнить стиль, подарує відчуття легкості та комфорту.
Модель рекомендована для дітей віком від 9-12 років, на зріст від 130 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
Стильний дизайн в чарівній ліцензії KUROMI щодня підніматиме настрій для активних та натхненних шкільних буднів.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Страна производитель | Великобритания |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Серый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 41 см |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 11 см |
| Вес | 675 г |
| Объем | 12.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |