








Шкільний напівкаркасний рюкзак Kite K25-724S-1 – неймовірно компактна та легенька модель, ідеально підходить для діток, які йдуть у перший клас.
Полегшений малогабаритний рюкзак – оптимальний варіант для дітлахів худорлявої статури та маленького зросту. З цим наплічником буде максимально легко та зручно ходити в школу та на підготовчі заняття.
Продумана організація простору зі зручними кишенями та відділеннями допоможе завжди підтримувати вміст рюкзака в порядку. Стильний дизайн з ефектним декором надихатиме навчатися з радістю. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки IGR, адаптована під вікові фізичні особливості школярів. Рекомендована для дітей віком 6-8 років та зростом 115 – 130 см.
Дивовижний дизайн з фактурним декором щодня даруватиме радість та натхнення.
Фішка цього рюкзака — нашивка з липучкою, яка дає можливість легко змінювати його дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, що дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
У Kite є величезний асортимент різних бейджів, трендових підвісок і брелоків. Хочеш новий образ? Просто змінюй аксесуари: вжух і рюкзак виглядає зовсім інакше! Будь оригінальним: створюй свій унікальний стиль кожного дня!
Приємний бонус від Kite. Разом з рюкзаком ви отримуєте стильний гаманець з карабіном, який можна носити як пристебнутим до рюкзака, так і окремо, як самостійний аксесуар.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
До цього рюкзака ідеально пасуватиме пенал K25-662-7 та сумка для взуття K25-601M-3.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Сиреневый |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 36 см |
| Ширина | 27 см |
| Глубина | 16 см |
| Вес | 790 г |
| Объем | 15.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |