









Рюкзак Kite RM24-8001L – стильна ортопедична модель із міцного поліестеру. Продумана організація внутрішнього простору, приголомшлива місткість та трендовий дизайн. Втілення комфорту та бездоганної європейської якості.
Цей рюкзак незамінний для школи та університету, екскурсій та поїздок, прогулянок та дозвілля. Завдяки безлічі зручних відділень та кишеньок, кожна річ буде на своєму місці. Ортопедична конструкція подбає про комфорт та здоров'я спини.
Модель рекомендована для підлітків від 12 років та дорослих, зростом від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
До рюкзака ідеально підходить пенал RM24-599 в захоплюючій ліцензії Rick and Morty.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає та довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для мальчиков |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 17 см |
| Вес | 850 г |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |