









Рюкзак Kite K24-2595L-2 виконаний з міцного поліестеру. Трендовий та зручний, з широким функціоналом та стильним дизайном. Модель поєднує у собі зразкову місткість та неперевершену зручність.
Актуальний дизайн поєднує у собі трендові кольори та фактурний декор. Модель рекомендована для підлітків від 13 років та дорослих. (На зріст від 145 см). Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина довго зберігає бездоганний вигляд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 16 см |
| Вес | 825 г |
| Объем | 24 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |