Продавець Интернет-магазин "Ксюша" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3685 відгуків

Маса для ліплення і кінетичний пісок

По багатьом властивостям маса для ліплення нагадує пластилін, але суттєві відмінності все ж є. Пластилін не твердне на повітрі і зберігає дуже тривалий час свою пластичність. Масу для ліплення після закінчення гри необхідно зберігати в закритій тарі для запобігання висихання.

Маса для ліплення, найчастіше, м'якше пластиліну і дитині легше з неї формувати вироби, так як для цього потрібна менша сила в руках. На відміну від пластиліну маса для ліплення не твердне при зниженні температури. Мінус маси для ліплення полягає в тому, що виготовлені з неї деталі погано склеюються між собою.

Маса для ліплення, на відміну від пластиліну, містить у своєму складі натуральні компоненти. Якщо дитина проковтне, то нічого страшного не станеться.

По суті справи, маса для ліплення – це тісто з харчової злакової борошна. Повний її склад, як правило, є секретом фірми. Виробники тільки вказують, що інгредієнти, в першу чергу, – вода, сіль і борошно. Якщо спробувати масу для ліплення на смак, то можна помітити, що вона дуже солона. Сіль відіграє роль консерванту, щоб маса не псувалася. Крім того, навряд чи дитина буде хотіти їсти солону масу – це другий позитивний момент, який забезпечується наявністю цього компонента. Також в масу для ліплення входять харчові барвники та ароматизатори.

Якщо з пластиліну легко ліпити об'ємні фігури, що складаються з багатьох частин, то з масою для ліплення тут можуть виникнути проблеми. Окремо виготовлені частини збірних фігурок не дуже добре приклеюються один до одного, в цьому полягає особливість маси для ліплення як матеріалу. Маса для ліплення більше призначена для одержання відбитків, вирубок, штампів, плоских фігур, аплікацій тощо

Не герметично закрита маса для ліплення досить швидко висихає і твердне. Тому, якщо Ви хочете зберегти річ, її треба просто залишити сохнути на повітрі, випал не потрібно. Деякі виробники рекомендують сушити вироби близько 30-60 хв, але як показав досвід, час сушіння для різних марок маси для ліплення істотно відрізняється і може становити навіть кілька годин. Часто фігурки в процесі сушіння розтріскуються і втрачають естетичний вигляд.

Якщо маса для ліплення після гри була не вчасно упакована і підсохла, не треба засмучуватися. Її без проблем можна домішувати водою, після цього вона, як правило, властивостей не втрачає. Воду потрібно додавати невеликими порціями і добре вимішують.
Природно, під час гри діти смітять, але прибирати залишки маси просто. Приклеєну до дошки або столу засохлу масу для ліплення можна розмочити мокрою ганчіркою, або просто здерти. Щоб прибрати засохлу масу з ворсу килима, можна скористатися щіткою або пилососом, попередньо подрібнивши приклеївся шматочок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner