






Пенал м`який силіконовий Yes Miffy Bunny PHS-1
М'який пенал Yes PHS-1 Miffy Bunny створений, щоб супроводжувати дитину у навчанні для нових відкриттів. Він допомагає тримати улюблені олівці, ручки у порядку так, щоб все необхідне завжди було під рукою. З таким пеналом дитина відчуває себе більш впевнено та організовано, а кожен день у школі стає трохи яскравішим.
М'яка конструкція створена для легкості та свободи. Його приємно тримати в руках, він не обтяжує рюкзак та легко адаптується під улюблені речі дитини. Одне відділення дарує компактність та простоту. У пеналі легко тримати лише найнеобхідніше й завжди швидко знаходити потрібну річ.
Особливості конструкції м'якого пенала Yes PHS-1:
- Одне основне відділення на блискавці
Розмір та характеристики м'якого пенала Yes PHS-1:
- Вік: молодша школа, 6-10 років
- Розмір: 20 х 7,5 х 3,5 см
- Матеріал: силікон
Пенал Yes супроводжує дитину щодня — у навчанні, творчих відкриттях та маленьких радощах. Обирайте надійного помічника, щоб вивчати життя із задоволенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Пенал-тубус |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 4 см |