






Пенал м`який силіконовий Yes Charming PHS-2
М'який пенал Yes PHS-2 Charming створений, щоб супроводжувати дитину у навчанні для нових відкриттів. Він допомагає тримати улюблені олівці, ручки у порядку так, щоб все необхідне завжди було під рукою. З таким пеналом дитина відчуває себе більш впевнено та організовано, а кожен день у школі стає трохи яскравішим.
М'яка конструкція створена для легкості та свободи. Його приємно тримати в руках, він не обтяжує рюкзак та легко адаптується під улюблені речі дитини. Одне відділення дарує компактність та простоту. У пеналі легко тримати лише найнеобхідніше й завжди швидко знаходити потрібну річ.
Особливості конструкції м'якого пенала Yes PHS-2:
- Одне основне відділення на блискавці
Розмір та характеристики м'якого пенала Yes PHS-2:
- Вік: молодша школа,6-10 років
- Розмір: 20 х 6 х 5 см
- Матеріал: силікон
Пенал Yes супроводжує дитину щодня — у навчанні, творчих відкриттях та маленьких радощах. Обирайте надійного помічника, щоб вивчати життя із задоволенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 40 г |