








Знайшли дешевше? Ми надамо Вам ціни НИЖЧЕ, ніж у конкурентів!
Рюкзак шкільний Yes Miffy Bunny S-72M
М’який рюкзак YES S-72М Miffy Bunny – поєднання простоти та зручності!
Шкільний ортопедичний рюкзак S-72М від бренду YES - відмінний вибір для молодших школярів. В ньому поєднані класичний зручний конструктив та стильний дизайн.
Шкільний рюкзак S-72М має все необхідне для тривалого використання у школі. Два містких відділення дозволяють розташувати всі підручники, папку з зошитами та папку для праці з необхідним канцелярським приладдям від торгової марки YES. В бокових кишенях можна розмістити пляшечку з водою або навіть парасольку. В місткій передній кишені чудово розміщується пенал зі шкільним приладдям від бренду YES.
Шкільний рюкзак S-72М від бренду YES має ортопедичну спинку з пом’якшувальними подушечками, які дбайливо підтримують поставу дитини у правильному положенні та перешкоджають розвитку сколіозу. Плечові лямки S-подібної форми гарантують рівномірне розподілення навантаження на плечі та спину дитини, запобігаючи появі неприємного відчуття перевантаження у м’язах під час тривалого носіння. Для прояву ортопедичних властивостей рюкзака необхідно надійно зафіксувати рюкзак на дитині за допомогою нагрудного ременя.
Міцний високоякісний поліестр, з якого виконаний шкільний ортопедичний рюкзак S-72М від бренду YES, має водовідштовхувальні властивості, зручний у догляді та щоденному використанні. Підсилене дно з захисним покриттям додає додаткову стійкість до зносу та подовжує термін служби рюкзака. Застосовані замки-блискавки забезпечують плавний і надійний доступ до вмісту рюкзака, а також довгий термін експлуатації.
Рюкзак S-72М Miffy Bunny із зображенням чарівного зайчика Міффі — це справжнє втілення ніжності. Лаконічний, але водночас виразний дизайн у пастельних тонах ідеально підходить для тендітних дівчат. Прогумовані декоративні елементи, які вставляються в маленькі отвори на передній кишені, можна переставляти місцями на власний смак, змінюючи вигляд рюкзака. Брелок у вигляді зайчика неодмінно сподобається юній школярці.
Особливості конструкції шкільного рюкзака YES S-72М:
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та комфорту під час носіння;
- анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки для зниження навантаження на плечі;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації рюкзака на спині дитини;
- посилене дно з захисним прогумованим покриттям для стійкості та захисту від бруду;
- зручна основна текстильна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;
- 2 містких відділення;
- 1 містка передня кишеня;
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- надійна фурнітура для довговічності;
- світловідбивальні елементи для безпеки.
Зручні деталі внутрішньої організації каркасного рюкзака YES S-72М:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефону;
- відділ для гаджетів;
- картка-вкладиш для внесення персональних даних першокласника;
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації;
- брендована міцна підкладка;
Розмір та характеристики:
Розмір за сіткою: M
Розмір: 38 х 30 х 17 см
Матеріал: Поліестер, EVA
Об'єм: 19.4 л
Вага: 0,95 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
ТМ YES – це лідер серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Завжди висока якість, ергономічні переваги, функціональні можливості та модний дизайн. До рюкзака можна підібрати сумку для взуття та пенал із колекції YES.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Бежевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 950 г |
| Об`єм | 19.4 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |