









Рюкзак GoPack GO26-135M-4 – стильна модель для сміливих і творчих. Яскравий дизайн та зухвалий принт перетворюють цей наплічник на справжню зірку шкільних коридорів. Рюкзак дуже місткий, має продумані кишені, сучасний дизайн і чудову якість. Модель рекомендована для дорослих та школярів зростом від 130 см. Чудово підходить як для навчання, так і для поїздок, прогулянок чи подорожей.
Наплічник поєднує практичність із модними тенденціями, дозволяючи транслювати свій яскравий стиль у повсякденному житті. Надійні матеріали гарантують довговічність, а ергономічна конструкція забезпечує зручність навіть під час тривалого носіння. Відділення та кишені розташовані так, щоб забезпечити швидкий доступ до необхідних речей. М’яка спинка, ергономічні лямки та наявність нагрудного ременя подбають про комфорт.
Ця модель створена для тих, хто любить бути в центрі уваги. Натхненна сучасними трендами, вона відображає дух свободи. Це саме те, що потрібно для впевнених і креативних. Молодіжний дизайн, трохи зухвалості й максимум креативу – з таким рюкзаком точно не загубишся у натовпі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 545 г |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |