









Дошкільний рюкзак Kite Kids K26-2727XS-4 призначений для дітлахів віком від 4 до 7 років.
Чудовий вибір для підготовчих занять, секцій та прогулянок. Модель також підходить для першокласників, як зручний додатковий рюкзак для позашкільних занять.
Продуманий простір дозволяє розмістити всі необхідні речі: улюблену іграшку, пляшечку з водою або смаколик.
Рюкзак виготовлений з міцних матеріалів і оснащений надійною фурнітурою. А отже готовий до активного використання та веселих пригод. Плавно працюючі блискавки; легкий та міцний текстиль; продуманий до дрібниць та приємний на дотик об'ємний декор. Рюкзак зберігає свій первісний вигляд навіть після численних прогулянок, не тьмяніє на сонці й не втрачає форми.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Гарантія від KITE - 3 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 8 л |
| Ширина | 22.5 см |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 310 г |
| Стан | Новий |