







Рюкзак для дошкільнят Kite Kids DC26-2735XS – ідеальний аксесуар для маленьких дослідників 4-7 років, які ходять до дитячого садочку чи починають відвідувати підготовчі заняття.
Рюкзак вирізняється своєю компактністю, легкістю та зручністю, тому стане чудовим помічником у повсякденних справах дитини. Легенький рюкзачок зручно носити, він комфортно відчувається і не обмежує рухи малюка. Його можна брати із собою на гуртки, заняття або прогулянки.
Продумана організація простору дозволяє акуратно розмістити всі необхідні речі – від пляшечки з водою до улюблених іграшок та зошитів.
Висока якість матеріалів гарантує, що рюкзак готовий до активного використання. Тканина міцна, легка та зносостійка, а блискавки працюють плавно та надійно. Модель зберігатиме свій первісний вигляд протягом тривалого часу. Поєднання різних приємних на дотик фактур захоплює дитину і робить знайомство з рюкзаком ще цікавішим.
Рюкзак у ліцензійному дизайні DC подарує радість та натхнення. Улюблені персонажі створюють перетворюють буденні прогулянки та заняття на захопливі пригоди.
Фішка цього рюкзака — нашивка з липучкою, яка дає можливість легко змінювати його дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, що дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
У Kite є величезний асортимент різних бейджів, трендових підвісок і брелоків. Хочеш новий образ? Просто змінюй аксесуари: вжух і рюкзак виглядає зовсім інакше! Будь оригінальним: створюй свій унікальний стиль кожного дня!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Гарантія від KITE - 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 335 г |
| Персонажі | Batman |
| Об`єм | 9 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |