Товару дійсно не було в наявності, адже був новорічний бум і замовлення було зроблене 25 грудня. Приносимо вибачення, іноді дійсно є такі випадки. Але ми запропонували вам заміну і скинули фото на вайбер. Мабуть нічого не сподобалося)
Ольга Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Никто со мной так и не связался, пришлось самой. Заказ не отправили.
Коментар продавця
На жаль на момент замовлення товару в наявності не було і тому товар не відправили. Замовлення відхилили, і надіслали листа, але дійсно не перетелефонували Тому приносимо вибачення!!! Ми пропонуємо додаткову знижку на наступну вашу покупку у нас за цю ситуацію!!!
Ольга
Мне действительно сообщили, что товара нет, но предложили подождать неделю до поставки. Я согласилась. Потом мне позвонили спустя 2 недели, первый и последний раз, и сообщили, что вот завтра-послезавтра отправят товар. И все. В процессе нашего короткого общения в сообщениях хамили.
Коментар продавця
На разі з ситуацією розберемося, ще раз приносимо вибачення. Якщо у вас є переписка з нашим менеджером, то просимо її скинути нам на електронну почту ulesia@ukr.net. Ми бажаємо розібратися з цими смс, де вас образили! Дуже будемо чекати від вас лист! Дякуємо
Людмила Д.
Відмінно
Спасибо, всё понравилось, книжки про пиратов уже прочитали, ждём новые издания :)
Павел
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень хорошо и оперативно! Однозначно рекомендую.
Алеся С.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Указанному, что картина в наличии, на самом деле ее нет.
Коментар продавця
Доброго дня. Так, дійсно, бувають такі ситуаці,і адже маємо ще 2 роздрібних магазина і 2 інтернет магазина, а залишки оновлюються щоранку Тому, між моментом замовлення товару і моментом оновлення залишків проходить деякий час і товару немає Ми завжди стараємося запропонувати заміну і скидаємо фото на вайбер або говоримо дату поставки товару Приносимо вибачення за цю ситуацію!
Татьяна Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Станіслав Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую за замовлення,все вчасно і оперативно виконано, рекомендую дану компанію всім
Коментар продавця
Вам дякуємо за замовлення!
Сергій П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отправка товара в день заказа - отлично
Евгения Коба
Відмінно
Хоть при заказе немного напутали и вместо желтой книги серии Энциклопедия для любознательных выслали красную,потом исправились,выслав повторно.При этом за доставку я уже не платила.Спасибо
все супер!!!!!!!!! Дякую вам!
Товару не було в наявності.
Товару дійсно не було в наявності, адже був новорічний бум і замовлення було зроблене 25 грудня. Приносимо вибачення, іноді дійсно є такі випадки. Але ми запропонували вам заміну і скинули фото на вайбер. Мабуть нічого не сподобалося)
Никто со мной так и не связался, пришлось самой. Заказ не отправили.
На жаль на момент замовлення товару в наявності не було і тому товар не відправили. Замовлення відхилили, і надіслали листа, але дійсно не перетелефонували Тому приносимо вибачення!!! Ми пропонуємо додаткову знижку на наступну вашу покупку у нас за цю ситуацію!!!
Мне действительно сообщили, что товара нет, но предложили подождать неделю до поставки. Я согласилась. Потом мне позвонили спустя 2 недели, первый и последний раз, и сообщили, что вот завтра-послезавтра отправят товар. И все. В процессе нашего короткого общения в сообщениях хамили.
На разі з ситуацією розберемося, ще раз приносимо вибачення. Якщо у вас є переписка з нашим менеджером, то просимо її скинути нам на електронну почту ulesia@ukr.net. Ми бажаємо розібратися з цими смс, де вас образили! Дуже будемо чекати від вас лист! Дякуємо
Спасибо, всё понравилось, книжки про пиратов уже прочитали, ждём новые издания :)
Очень хорошо и оперативно! Однозначно рекомендую.
Указанному, что картина в наличии, на самом деле ее нет.
Доброго дня. Так, дійсно, бувають такі ситуаці,і адже маємо ще 2 роздрібних магазина і 2 інтернет магазина, а залишки оновлюються щоранку Тому, між моментом замовлення товару і моментом оновлення залишків проходить деякий час і товару немає Ми завжди стараємося запропонувати заміну і скидаємо фото на вайбер або говоримо дату поставки товару Приносимо вибачення за цю ситуацію!
дякую за замовлення,все вчасно і оперативно виконано, рекомендую дану компанію всім
Вам дякуємо за замовлення!
Отправка товара в день заказа - отлично
Хоть при заказе немного напутали и вместо желтой книги серии Энциклопедия для любознательных выслали красную,потом исправились,выслав повторно.При этом за доставку я уже не платила.Спасибо