Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,
оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.
Відгуки про компанію Інтернет магазин Ксюша
светлана т.
Відмінно
Денис М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
спасибо. все быстро. хорошее общение.
Анастасія К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Написали, что заказ принят, но так и не связались. Плохо...
Анастасія
Хоть и не сразу связались, но отправили быстро и даже в подарок прислали альбом и скидку. Ребенок рад наклейкам, мне тоже все понравилось)))
Катерина Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё быстро и качественно. Спасибо.
Олена В.
Відмінно
Очень хороший магазин, правда не все было в наличии, но быстро нашли замену и подобрали нужный товар.
Елена У.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все четко, в сроки, качество товара отменное. Рекомендую. Спасибо.
Марина П.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Половины товаров моего заказа не было в наличии, предложили заменить, качество хорошее, цены радуют)
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово. Рекомендую. Коробка дуже гарна.
Тетяна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дзвонила сама,бо із замовленням напартачила,але віднислися з розумінням. Швидко вислали замовлення. Сплачувала одразу .З растю рекомендую
Алина К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
отменили, заказ через пару дней так и не перезвонив
Коментар продавця
Замовлення було відмовлено із-за неявності товару. На електронну скриньку був надісланий лист з відмовою замовлення. Приносимо вибачення за цю незручність і просимо вас ще раз перевірити вашу скриньку на наявність нашого листа На жаль не перетелефонували із-за великої кількості замовлень перед святом Миколая! Пропонуємо Вам додаткову знижку на інше замовлення в нашому магазині
спасибо. все быстро. хорошее общение.
Дуже поганоНаписали, что заказ принят, но так и не связались. Плохо...
Хоть и не сразу связались, но отправили быстро и даже в подарок прислали альбом и скидку. Ребенок рад наклейкам, мне тоже все понравилось)))
Всё быстро и качественно. Спасибо.
Очень хороший магазин, правда не все было в наличии, но быстро нашли замену и подобрали нужный товар.
Все четко, в сроки, качество товара отменное. Рекомендую. Спасибо.
Половины товаров моего заказа не было в наличии, предложили заменить, качество хорошее, цены радуют)
Все чудово. Рекомендую. Коробка дуже гарна.
Дзвонила сама,бо із замовленням напартачила,але віднислися з розумінням. Швидко вислали замовлення. Сплачувала одразу .З растю рекомендую
отменили, заказ через пару дней так и не перезвонив
Замовлення було відмовлено із-за неявності товару.
На електронну скриньку був надісланий лист з відмовою замовлення.
Приносимо вибачення за цю незручність і просимо вас ще раз перевірити вашу скриньку на наявність нашого листа
На жаль не перетелефонували із-за великої кількості замовлень перед святом Миколая!
Пропонуємо Вам додаткову знижку на інше замовлення в нашому магазині